Що таке «дегідратований» протеїн у складі кормів BONACIBO?

Чому кількість дегідратованого протеїну в списку інгредієнтів і кількість протеїну у гарантованому аналізі формул різняться?

Дегідратований курячий протеїн - це певний (спеціалізований) продукт для ринку кормів, він більш корисний для домашніх тварин, ніж куряче м’ясо. Цей продукт отримують шляхом відокремлення курячого м’яса від крові, жиру, тощо. Під час процесу всі небажані інгредієнти курячого м’яса відокремлюються від продукту, щоб ми могли використовувати вищий вміст білка та більш якісний продукт, ніж звичайне м’ясо. Цей термін рекомендований нашим пет нутриціологом і використовується в маркетингу.

Зазначаючи у складі "протеїн" ми маємо на увазі м'ясо. "М'ясо" - це термін, який означає порцію м'яса з вмістом крові, жиру протеїну та інших складових. У формулах Бонасібо ми використовуємо оброблене м'ясо курки та м'ясо ягняти, екстрагуючи з м'яса саме протеїн, ми отримуємо концентрований продукт. Перетворюємо його на борошно, відокремлюємо від крові, вологи та жиру.

Цифра у % першого або першого та другого інгредієнту у списку не являється показником значень білку в кінцевому продукті, це вказує на те, яка кількість продукту, використовується для виготовлення формули. На прикладі корму Бонасібо Едалт Дог: 34% з 1 тонни корму це вміст курячого білку. Цей відсоток вказує на співвідношення певного інгредієнту у складі корму.

Натомість, 27 % протеїну в гарантованому аналізі продукту вказує на білкову цінність кінцевого продукту.

Він вказує на загальний відсоток білка у певному продукті. Це визначається лабораторними аналізами, розрахунок за складом буде некоректним, оскільки вміст білка в кожному інгредієнті буде відрізнятися. Те саме стосується вмісту жиру, золи та вологи .

Коли можна починати давати сухий корм новонародженим цуценятам?

Раціони для цуценят можна давати з моменту відлучення. Зволожте декілька гранул теплою водою, але не молоком, та залиште біля їх лежанки.

Після того, як вони почнуть їсти зволожений корм, поставте перед ними додаткову миску із сухим кормом, одночасно зменште кількість зволоженого корму, це заохочуватиме цуценят під’їдати сухий корм. Після того як цуценята почнуть їсти сухий корм повноцінно, зволожений корм можна прибрати. Але не забувайте про постійний доступ до чистої питної води.

Яка різниця між кормами для дорослих собак БОНАСІБО?

Всі корми для дорослих собак БОНАСІБО створені для підтримки гарної фізичної кондиції, відмінного здоров’я та фізичної активності. Всі рецептури містять велику кількість Омега-3 жирних кислот, які забезпечують відмінну якість шерсті та шкіри, додані волокна пребіотиків для здоров’я шлунково-кишкового тракту та правильного травлення.

Всі корми для дорослих собак: БОНАСІБО Едалт Дог та БОНАСІБО Ламб енд Райс створені для собак всіх порід, для харчування протягом усього життя. Деякі собаки віддають перевагу різноманіттю смаків та ароматів, тому формули можна без проблем чергувати між собою.

Формула БОНАСІБО Хай Енерджи – це ідеальний раціон для активних собак, які потребують додаткового надходження енергії.

Ця формула також містить велику кількість хондроїтину та глюкозаміну для підтримки гнучкості та здоров’я суглобів, а також додатковий вміст вітамінів, мінералів та нуклеотидів для оптимізації стану здоров’я та життєдіяльності.

Формула БОНАСІБО Форм має нижчий вміст енергії для собак, які ведуть малоактивний спосіб життя, наприклад собак поважного віку або для собак, яким необхідно знизити вагу. Ця формула містить такі ж високоякісні інгредієнти, такі ж як і у складі інших кормів БОНАСІБО, а тому собаку можна переводити з одного корму на інший в залежності від потреб собаки в енергії та рівня активності. Старіючим собакам формула БОНАСІБО Форм рекомендована з 7 років, для собак великих порід та з 10 років для малих порід.

Що таке Глюкозамін та Хондроїтин?

Глюкозамін та хондроїтин – це натуральні нутрієнти, які необхідні для формування хрящової тканини всередині суглоба. В процесі функціонування хрящ постійно руйнується та відновлюється. Саме тому, ці нутрієнти необхідні, щоб забезпечити повноцінний процес відновлення хряща, та попередити його надмірне руйнування. У більшості дорослих здорових собак ці речовини продукуються організмом, але для деяких собак надходження цих нутрієнтів з кормом – є необхідністю. Наші корми містять хондроїтин та глюкозамін. І хоча, додаткове надходження цих речовин у вигляді харчових добавок не несе ніякої шкоди, оскільки їх надлишки виділяються із сечею, це може бути просто марною тратою грошей.

Як можна заохотити собаку їсти сухий корм?

Коли можна починати давати сухий корм новонародженим цуценятам?

Раціони для цуценят можна давати з моменту відлучення. Зволожте декілька гранул теплою водою, але не молоком, та залиште біля їх лежанки. Якщо корм не зацікавить цуценят одразу, ви можете покласти трохи пом’якшеного корму на їх передні лапки. Їм захочеться злизати корм, а тому вони матимуть можливість познайомитись з новим смаком та ароматом. Після того, як вони почнуть їсти зволожений корм, поставте перед ними додаткову миску із сухим кормом, одночасно зменште кількість зволоженого корму, це заохочуватиме цуценят під’їдати сухий корм. Після того як цуценята почнуть їсти сухий корм повноцінно, зволожений корм можна прибрати. Але не забувайте про постійний доступ до чистої питної води.

Чи є якісь причини не годувати дорослих собак раціоном для цуценят?

Обидва раціони, БОНАСІБО Паппі та БОНАСІБО Паппі Хай Енерджи містять більш високий рівень протеїну. Такі корми ідеальні для дорослих собак, однак можуть призводити до збільшення ваги, якщо собака не потребує додаткового надходження цих нутрієнтів. Якщо ваш собака веде активний спосіб життя та має достатньо фізичних навантажень, в такому випадку раціони БОНАСІБО Паппі та БОНАСІБО Паппі Хай Енерджи підійдуть їм як найкраще. Раціони для дорослих собак рекомендовані собакам від 1 року.

Яка різниця між раціоном БОНАСІБО на основі м’яса ягняти та раціоном БОНАСІБО на основі м’яса птиці? Який з цих раціонів являється більш поживним для котів?

Обидва раціони БОНАСІБО – на основі м’яса ягняти та на основі м’яса птиці - це поживні збалансовані раціони, вони забезпечують надходження всіх поживних речовин, які необхідні котам. Не правильно стверджувати, що якийсь певний вид протеїну: ягня, або курка більш корисні для котів. Більш важливо забезпечити коту корм високої якості. Також раціони з обома типами протеїнів можна чудово чергувати між собою.

Чи може довготривале годуванням одним й тим самим кормом викликати проблеми зі здоров’ям у собак?

Зазвичай, собаки почувають себе чудово харчуючись усе життя одним і тим самим кормом. За умови, що це збалансований та високоякісний раціон. Але деякі собаки надають перевагу різним смакам та ароматам і це зовсім не означає, що з кормом щось не те. Розвиток чутливості, або алергії до високоякісного корму трапляється вкрай рідко, але ми радимо вводити нові смаки та аромати кормів в ранньому віці, це допоможе уникнути проблем із травленням коли собака виросте.

Чи може постійне застосування сухого корму викликати проблеми зі здоров’ям у собак?

Годування собаки сухим кормом протягом усього життя - це ідеальний варіант, якщо корм збалансований повноцінно. Сухі корми представлені на ринку більше 40 років, за цей період не було жодних причин вважати, що харчування сухими кормами може бути шкідливим. Однозначно, що високоякісний сухий корм завжди буде кращим за вологий корм поганої якості. Також, сухий корм допомагає підтримувати зуби чистими та здоровими. А ще, це значно зручніше та менш затратно.

Яка різниця між кормом БОНАСІБО Паппі і БОНАСІБО Паппі Хай Енерджи?

Обидва раціони ретельно розроблені так, щоб відповідати всім потребам цуценят в період зростання.

При створені кормів ми зосередили увагу на мінеральному балансі, щоб забезпечити здоровий розвиток кісток та на амінокислотному профілі для оптимального розвитку м’язів. Ми збільшили вміст вітамінів для максимального метаболізму та стабільного розвитку організму.

Формула БОНАСІБО Паппі – це ідеальний раціон для всіх цуценят.

БОНАСІБО Паппі Хай Енерджи містить вищий рівень енергії та рекомендований для цуценят, які живуть на дворі та для активних цуценят, також цей раціон містить вищі рівні глюкозаміну та хондроїтину для підтримки здорового розвитку суглобів.

Вітаміни та мінерали також посилюють та активізують метаболізм.

Обидва раціони, БОНАСІБО Паппі і БОНАСІБО Паппі Хай Енерджи призначені для годування цуценят з моменту відлучення до переходу на раціони для дорослих собак. Собаки малих порід вважаються дорослими у 8-10 місяців, а собаки великих порід після 12-14 місяців.

Обидва раціони для цуценят можна застосовувати на протязі довшого періоду без шкоди, але при цьому слідкуйте за вагою та загальним станом організму.

Також, раціон БОНАСІБО Паппі Хай Енерджи ідеально підійде для вагітних та лактуючих тварин, оскільки він містить високий рівень енергії та вітамінів. Для вагітних тварин цей раціон рекомендований в останню третину вагітності, тобто в останні 20 днів. Після народження цуценят, раціон БОНАСІБО Паппі Хай Енерджи можна залишати у вільному доступі, аж до моменту відлучення, це допоможе забезпечити достатнє надходження енергії та мінералів для продукції молока.

Яким кормом годувати собаку після операції та як довго?

Як правило, після операції собак мало цікавить їжа. Чудова ідея для цього періоду запропонувати собакам дуже смачний корм з високим вмістом поживних речовин. Такими кормами є БОНАСІБО Паппі та БОНАСІБО Хай Енерджи, тому навіть з невеликої порції собака отримає максимум. Також чудово зволожувати корм теплою водою це допоможе легше споживати корм та посилить його аромат.

Чи можна годувати сук в розплідниках кормом БОНАСІБО Паппі Хай Енерджи на постійній основі?

Раціон БОНАСІБО Паппі Хай Енерджи підійде як найкраще для вагітних тварин в останню третину вагітності, тобто в останні 20 днів. В ці дні об’єм їх шлунку значно зменшується, оскільки цуценята вже великі і займають майже весь простір всередині черевної порожнини, саме тому собакам необхідно отримувати високі концентрації поживних речовин з меншою кількістю корму. Також ми рекомендуємо годувати тварин меншими порціями, але частіше. Цей корм смачніший, оскільки він містить більшу кількість м’яса, тому його можна запропонувати сукам з поганим апетитом. Раціон БОНАСІБО Паппі Хай Енерджи можна давати і на ранніх стадіях вагітності, але потрібно моніторити стан організму та не допустити зайвого набору ваги.

Ми не рекомендуємо годувати не вагітних сук цим раціоном, оскільки це може призвести до зростання ваги, що в свою чергу може призвести до зниження фертильності.

Який корм потрібно давати в період вагітності та лактації?

В період вагітності об’єм шлунку собак значно скорочується , особливо це спостерігається в останню третину вагітності. Також, на апетит можуть впливати гормони. Саме тому найкращим кормом на цей період являється раціон БОНАСІБО Паппі Хай Енерджи. Цей корм містить більше енергії та протеїну, ніж стандартні корми для тварин і як правило більш смачні, оскільки містять більше м’яса. Іноді, для того, щоб заохотити тварину їсти, корм необхідно трохи зволожити. Корм для цуценят також ідеально підійде лактуючим сукам , оскільки їх потребу у енергії зростають в 3 рази. Впродовж обох періодів тварині бажано надати вільний доступ до корму, оскільки вона може надавати переваги більш частим прийомам їжі, меншими порціями. Не забувайте про постійний доступ до чистої питної води.

Для яких котів створена формула БОНАСІБО з куркою анчоусами та рисом?

Ця формула створена для котів всіх порід для забезпечення їх потреб у поживних речовинах.

Що таке таурин? Чи потрібен він у кормах для тварин?

Таурин - це нутрієнт подібний до амінокислоти, але в організмі він також працює як вітамін. В організмі він виконує безліч функцій, включаючи розвиток сітківки для гостроти зору та розвиток м’язів серця.

Встановлено, що таурин міститься у м’ясі, але його кількість може бути низькою та варіювати. На відміну від собак, коти не можуть самостійно виробляти цей нутрієнт , тому його необхідно постійно додавати разом із харчуванням.

Як заохотити кота їсти сухий корм?

Деяким котам подобається їсти вологий корм, хоча годування сухим кормом це зручніше і більш економно. Вводити сухий корм вперше ми радимо дуже поступово, підмішуючи сухий корм до вологого. Вперше текстура сухого корму може здатися вихованцеві незвичною, тому не хвилюйтесь, якщо спочатку кіт відмовиться їсти сухі гранули. Також, ви можете зробити гранули м’якшими, змочивши їх невеликою кількістю теплої води, не додавайте молока. Додавання молока до повноцінно збалансованих кормів підвищує рівень жиру, цукрів та протеїнів та може призводити до порушення балансу нутрієнтів. Деякі коти не переносять лактозу, яка міститься у коров’ячому молоці та може призводити до рідкої консистенції стула та іноді навіть до блювоти. Також, ви можете запропонувати одну або декілька гранул корму з руки в якості смаколика перед основним прийомом їжі. Як тільки вихованець з’їсть декілька гранул, збільшуйте порцію сухого корму та зменшуйте кількість вологого. Повний перехід на сухий корм може тривати до 1 тижня.

Після того, як я почну давати новий вид корму своєму коту, які зміни я повинен спостерігати?

На відміну від собак, у котів не завжди вдається відстежити консистенцію стула та оцінити засвоюваність корму. Натомість стан шерсті, рівень активності та вага являються чудовими показниками. Їх шерсть повинна бути гладенькою та блискучою , рівень активності достатньо високим, з добре розвиненою мускулатурою та достатнім, але не надмірним жировим запасом. Щоб оцінити кондицію тварини необхідно злегка погладити тварину за спинку. Ви повинні відчувати кістки на спині, але при цьому вони не повинні виступати.

Чи може постійне застосування сухого кому викликати проблеми зі здоров’ям у котів?

Застосування сухого корму коту протягом усього життя - це ідеальний варіант, якщо корм збалансований ідеально. Сухі корми представлені на ринку більше 40 років, за цей період не було жодних причин вважати, що харчування сухими кормами може бути шкідливим. Однозначно, що високоякісний сухий корм завжди буде кращим за вологий корм поганої якості. Також сухий корм допомагає підтримувати зуби чистими та здоровими. А також, це значно зручніше та менш затратно.

Чи може довготривале годуванням одним й тим самим кормом викликати проблеми зі здоров’ям у котів?

Коти можуть почувати себе чудово харчуючись усе життя одним і тим самим кормом. За умови, що це збалансований та високоякісний раціон. Але, деякі коти надають перевагу різним смакам та ароматам. Це не означає, що з кормом щось не те. Розвиток чутливості, або алергії до високоякісного корму трапляється вкрай рідко, але ми радимо вводити нові смаки та аромати кормів в ранньому віці, це допоможе уникнути проблем із травленням коли кіт виросте.

З якого віку рекомендовано годувати кормом БОНАСІБО Кіттен?

Корм БОНАСІБО Кіттен призначений для годування котенят з моменту відлучення, до дорослого віку, який у котів наступає у 8-10 місяців. За 2 місяці до настання цього періоду ми рекомендуємо починати поступово вводити раціон для дорослих котів. Також цей раціон ідеально підійде для вагітних та лактуючих самок, оскільки він містить більше енергії та вищий вміст вітамінів.

Вагітним котам формулу БОНАСІБО Кіттен рекомендовано давати в останню третину вагітності, останні 20 днів. Після пологів і до відлучення ми рекомендуємо надати коту вільний доступ до корму, щоб забезпечити організму тварини достатньо енергії та мінералів для продукції молока.

Коли можна починати давати сухий корм новонародженим котенятам?

Раціони для котенят можна давати з моменту відлучення. Зволожте декілька гранул теплою водою, але не молоком, та залиште біля їх лежанки. Якщо вони одразу не сприймуть корм ви можете покласти трохи пом’якшеного корму на їх передні лапки. Їм захочеться злизати корм, а тому вони матимуть можливість познайомитись з новим смаком та ароматом. Після того, як вони почнуть їсти зволожений корм, поставте перед ними додаткову миску із сухим кормом, одночасно зменште кількість зволоженого корму, це заохочуватиме котенят під’їдати сухий корм. Після того як котенята почнуть їсти сухий корм повноцінно, зволожений корм можна прибрати. Але не забувайте про постійний доступ до чистої питної води.

Чи є якісь причини чому я не можу давати корм для кошенят дорослим котам?

Поживний склад раціонів для котенят вищий ніж в кормах для дорослих тварин, а тому він повністю покриватиме потреби дорослих котів у харчуванні. Але цей корм містить більше енергії, тому постійне годування таким кормом може призвести до набору зайвої ваги. Але якщо господар слідкуватиме за станом свого кота, проблем виникати не повинно. Ще один момент,що гранули корму для котенят менші, за стандартні гранули для дорослих котів, тому котам може бути не комфортно їх їсти.

Який корм для тварин допоможе набрати вагу?

Якщо вашому коту необхідно набрати вагу, ми рекомендуємо вам раціони для котенят оскільки дані раціони містять більш високі рівні енергії. Також, ми рекомендуємо годувати вихованця частіше, якщо у вас тривожна тварина та не з’їдає рекомендованої порції годуйте його у тихому затишному місці. Додайте невелику кількість вологого корму, це також допоможе збільшити вміст енергії у порції та сприйняття, навіть, якщо у вашого кота особливо низька вага.

Яким кормом годувати кота після операції та як довго?

Як правило, після операції коти мало зацікавлені в їжі. Чудова ідея для цього періоду запропонувати котам дуже смачний корм з високим вмістом поживних речовин. Таким кормом є БОНАСІБО Кіттен, тому навіть з невеликої порції кіт отримає максимум. Також чудово зволожувати корм теплою водою це допоможе легше споживати корм та посилить його аромат.

В яких країнах світу можна купити корми БонаСібо?

Корми БонаСібо продаются в 34 країнах по всьому світу:

Африка: Алжир, Марокко , Єгипет, Сенегал, Кенія, Туніс

Океанія: Нова Зеландія

Азія: Бахрейн, Ізраїль, Саудівська Аравія, Індія, Йордан, Непал, Південна Корея, Іран, Кувейт, Пакистан, Ємен, Ірак, Ліван, Катар

Європа: Болгарія, Македонія, Туреччина, Кіпр, Нідерланди, Україна, Греція, Румунія, Угорщина, Словаччина