Про нас

Компанія Кагатай Евціл Хайван Мамаларі ве Йем Юрунлері Сан. Ве Тік. ЕЙ.ЕС. була заснована як торгівельна компанія в 1982 році Октаєм Кагатаєм, який працював технічним менеджером, операційним менеджером, керівником фабрики і генеральним менеджером, а також консультував у приватній сфері протягом 26 років своєї кар'єри. Також, він розробляв проекти, займався будівництвом і запустив 8 фабрик в Туреччині за цей період. 

У 1998 році, компанія зіграла важливу роль в активному розвитку аграрної сфери Туреччини, вперше використавши технологію екструзії, яка була новою навіть в Європі.

На початку 1999 року, компанія прийняла рішення виготовляти корми для домашніх тварин, які в Туреччині були дефіцитом. Підготовка та навчання співробітників проходили  у співпраці з компанією, яка входить в трійку лідерів по виробництву кормів для домашніх тварин в Європі. Після двох років інтенсивної та детальної роботи, у 2001 році, компанія почала виробництво кормів для кішок і собак.

Ми використовуємо тільки найкращі за якістю сировину та інгредієнти в світі

Близько 30% сировини та інгредієнтів  БОНАСІБО надходить з підприємств Чангал Тарим, що належать родині Кагатай.

Решта сировини імпортується безпосередньо від  постачальників з усього світу, які виробляють продукцію найвищої якості. Поставки сировини періодично здійснюються з різних країн.

Всі інгредієнти надходять до нас на виробництово тільки після  проходження аналізу відповідності необхідним критеріям, розміщуються на наших закритих складах сировини площею 12.000 м² та перевіряються і інспектується в повній відповідності з нормами HACCP.

У нашій лабораторії, в середньому, проводиться 360 фізичних та 100 хімічних аналізів на день

До моменту прибуття на наші заводи, сировина тваринного і рослинного походження ретельно відбирається нашими сертифікованими міжнародними та вітчизняними постачальниками і проходить кілька перевірок.

Зразки, взяті офіційними ветеринарами перед відправкою, проходять через мікробіологічні аналізи, наприклад на сальмонелу і ентеробактерії, і їх придатність підтверджується ветеринарним свідоцтвом.

Як тільки вони досягають кордонів нашої країни, їх сертифікати якості перевіряються Управлінням ветеринарної прикордонної інспекції, а також відбираються проби для проведення таких аналізів, як мікробіологічний, токсикологічний, аналізи на важкі метали, пестициди, генетичний аналіз і ГМО.

НАШЕ ВИСТОКОТЕХНОЛОГІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД НАДІЙНИМ КОНТРОЛЕМ НАЙКРАЩИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

Компанія Кагатай Евціл Хайван Мамаларі ве Йем Юрунлері Сан. Ве Тік. ЕЙ.ЕС. займає міцні лідуючі позиції в сфері виробництва кормів для домашніх тварин в Туреччині. Цього вдалося досягти завдяки цінним знанням та досвіду, набутим кропіткою та наполегливою працею з 1982 року.

Ми перші в Туреччині, хто почав використовувати технологію екструзії (Wenger - США) у виробництві кормів для домашніх тварин та почали виробляти  перші турецькі корми для собак та котів у відповідності до європейських стандартів. Сьогодні ми використовуємо новітні технології та комплексні системи автоматизації.

Виробничі процеси

QA Technic - це акредитована турецька компанія  „Alberk QA Uluslararası Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş.” Компанія  уповноважена видавати сертифікати якості для об'єктів виробництва, які діють на міжнародному рівні. Сертифікати ISO9001 та ISO22000 підтверджуються цією компанією та поновлюються щороку. Для додаткової інформації, будь ласка, перейдіть на цю сторінку: http://en.qatechnic.com/

IAF - Міжнародний Акредитаційний Форум. До складу якого входять представники кожної країни, шляхом проведення відповідних оцінок, інспекцій та випробувань IAF встановлює стандарти систем управління, продуктів та послуг. Таким чином клієнти та споживачі отримують впевненість у якості всього, що вони отримують. Для нас, в Кагатай Евціл Хайван Мамаларі ве Йем Юрунлері Сан. Ве Тік. ЕЙ.ЕС  це стосується як якості нашої продукції, так і функціонування наших об'єктів. Простими словами щороку ми проходимо перевірку, чи відповідають наші послуги з управління, виробництва, упаковки, зберігання, збуту та післяпродажного обслуговування встановленим стандартам. Турецьким членом IAF є TURKAK (Турецьке агентство з акредитації (https://www.iaf.nu/articles/IAF_MEM_Turkey/110) Якщо ви переглянете список уповноважених акредитаційних компаній TURKAK, розміщених тут, ви можете побачити Alberk QA Tehcnic серед них.  

DAkkS: Deutsche Akkreditierungsstelle GbmH. Аналогічним чином це орган з акредитації, який є членом IAF та деяких інших пов'язаних організацій ЄС.   

Видаючи  сертифікати ISO9001 та ISO22000, ми гарантуємо нашим споживачам відповідність наших систем харчової безпеки та якості стандартам ЄС і світовим стандартам. Крім них ми маємо сертифікат GMP, виданий лабораторією Astor Mayer (це також акредитована компанія з сертифікації), що означає, що наш об'єкт відповідає вимогам належної виробничої практики. 

Пакування

У наших пакувальних центрах (Cetec- Франція) корм автоматично поміщається спочатку в упаковку, а потім пакет вакуумується і герметизується за допомогою технології термозварювання.

Унікальний номер партії присвоюється кожній тонні корму, виробленого однотонної партією, і вказується на упаковці.

Пакети з кормом укладаються на піддони в хорошому стані і без пошкоджень, проходять через автоматичний розтяжний пристрій і займають своє місце на полицях нашого складу, чекаючи моменту зустрічі з вашими улюбленцями.

Країни в які імпортуються корми БонаСібо

Європа

Болгарія

Македонія

Туреччина

Кіпр

Нідерланди

Україна

Греція

Румунія

Угорщина

Словаччина

Албанія

Литва

Чорногорія

Білорусь

Данія

Боснія і Герцоговина

Естонія

Косово

Мальта

Німеччина

Латвія

Молдова

Сербія 

Великобританія

Азія

Бахрейн

Ізраїль

Саудівська Аравія

Індія

Йордан

Непал

Південна Корея

Іран

Кувейт

Пакистан

Ємен

Ірак

Ліван

Катар

Азербайджан

Грузія

Киргистан

Оман

ОАЕ

Японія

Узбекистан

Бангладеш

Малайзія

Палестина

Південна Корея

В'єтнам

Бруней

Філіппіни

Туркменістан

Африка

Алжир

Марокко 

Єгипет

Сенегал

Кенія

Туніс

Маврикій

Судан

Гана

Танзанія

Сенегал

Лівія

Сейшели

Океанія

Нова Зеландія