Phenomind ™: природне рішення для зменшення впливу старіння на собак і підтримки зв'язку між вихованцями і власниками.

В останні роки тривалість життя домашніх тварин постійно збільшується. Похилий вік собак часто пов'язаний з втратою пам'яті і зниженням фізичної активності. З віком вірних друзів їх власники помічають, що вони стають менш рухливими, менш схильними до ігор і більш чутливими до факторів навколишнього середовища. І з часом взаємодія між собаками і їх власниками погіршується, тим самим руйнуючи їх зв'язок.

Phenomind ™ створений для підтримки зв'язку та зміцнення відносини між собаками і їх власниками. Створений з науково схвалених інгредієнтів, які покращують якість життя собак.

ЗБЕРЕЖІТЬ ТЕПЛІ СПОГАДИ, ЗБЕРЕЖІТЬ ЗВ'ЯЗОК.

Збагачуючи наші корми для дорослих собак БОНАСІБО за допомогою Phenomind™ - природного джерела поліфенолів, які отримують з екстрактів винограду та чорниці, ми створили абсолютно нові корми для собак.

Наші корми БОНАСІБО для дорослих собак мають потужний позитивний вплив на регресію пам'яті при старінні собак. Захищаючи здатність собак до сприйняття під час старіння, ми допомагаємо довше підтримувати зв'язок і дружні відносини між тваринами та їх власниками

НАТУРАЛЬНИЙ ЕКСТРАКТ ВИНОГРАДУ І ЧОРНИЦІ.

Суміш екстракту винограду (vitis vinifera) і дикої чорниці (vaccinium angustifolium) для годування собак.

ПОКРАЩЕННЯ АНТИОКСИДАНТНОГО СТАТУСУ. АНТИОКСИДАНТНИЙ СТАТУС:

Phenomind ™ підвищує рівень антиоксидантів в крові. У собак, які споживали Phenomind ™, спостерігалась значне та синергічне покращення загального антиоксидантного статусу порівняно з собаками, які споживали добавки екстрактів винограду та чорниці порізно (p: 0,058).

КРАЩЕ НАВЧАННЯ НОВИМ НАВИЧКАМ. КРАЩА ПРОДУКТИВНІСТЬ МОЗКУ

У літніх тварин, які отримували раціон, збагачений добавкою Phenomind ™, відмічали краще навчання орієнтації у просторі, у порівнянні з контрольною групою літніх тварин ( р <0,001).

ПІДТРИМКА КЛЮЧОВОГО ЦЕНТРУ ПАМ'ЯТІ: ГІППОКАМПУСУ. СИНДРОМ КОГНІТИВНОЇ ДИСФУНКЦІЇ (CDS):

У літніх собак, яких годували раціонами, збагаченими Phenomind ™, значно покращилися функції пам'яті, за оцінками відкладеного тесту на невідповідність розташування у просторі порівняно з контрольною групою літніх тварин (р <0,0301).

Це дійсно працює!

Phenomind ™ науково довів свою ефективність. Щоб оцінити ефективність Phenomind ™ щодо когнітивних здібностей собак, був проведений тест DNMP (відкладене невідповідне положення), в якому вимірювали здатність літніх собак запам'ятовувати положення нового об'єкта. Протокол складався з 1 плацебо і 1 порції Phenomind™, включених в корм.

Оцінка здібностей до навчання показала, що собаки, яких годували Phenomind ™ протягом 8 тижнів, продемонстрували значне поліпшення когнітивних здібностей, в порівнянні з тими, які не отримували ніяких добавок.