Супер Преміум

Сухий Корм

Ідеальні формули та унікальні інгредієнти БОНАСІБО - це вибір кормів супер преміум класу для собак та котів.

“À la Carte”для наших улюблених чотирилапих друзів, які займають особливе місце у нашому житті.

НАША ФІЛОСОФІЯ ХАРЧУВАННЯ

Для тварин здорове життя означає рух без обмежень, правильний контроль рівня енергії, підтримку та стабільність імунної системи, підтримку когнітивних функцій та гостроту зору.


РАЦІОНИ БОНАСІБО À LA CARTE

Наші улюбленці дадуть нам знати, який корм вони споживають - хороший, або поганий. Якщо вони споживають якісний корм, вони їстимуть його з апетитом, та з'їдатимуть всю порцію. Крім того, їх стул повинен бути твердим, але не сухим, і не повинен легко розпадатися. Їх шерсть повинна бути блискучою.

Завдяки ідеальним формулам та унікальним інгредієнтам БОНАСІБО пропонує нашим улюбленим чотирилапим друзям меню кормів “À la Carte”.

НАУКОВА ФОРМУЛА ПОЖИВНОСТІ

Наші повноцінні та збалансовані корми для котів та собак, які відповідають всім поживним потребам домашніх тварин, розроблені, рекомендовані та вдосконалені Девідом Саузі, (США).

УНІКАЛЬНІ СКЛАДОВІ

Всі формули БОНАСІБО виготовляються з інгредієнтів найвищої якості за стандартами AAFCO та FEDIAF та мають ідеальний баланс за всіма показниками.

100% СМАЧНИЙ

Наші клієнти оцінюють всі наші зусилля і регулярно надають свої відгуки.


ФОРМУЛИ БОНАСІБО

Всі формули БОНАСІБО розроблені всесвітньо відомим дієтологом Девідом Саузі

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ

300 фізичних та 100 хімічних аналізів забезпечують якість кормів БОНАСІБО щодня

СТАЛІСТЬ

Сталість високих технологічних стандартів та постачальників інгредієнтів

ЗДОРОВЕ ЖИТТЯ

Щасливе та здорове життя наших друзів

PHENOMIND

Phenomind ™: природне рішення для зменшення впливу старіння на собак і підтримки зв'язку між улюбленцями і власниками.

В останній час тривалість життя домашніх тварин постійно збільшується. Поважний вік собак часто супроводжується втратою пам'яті і зниженням фізичної активності. З віком вірних друзів їх власники помічають, що вони стають менш рухливими, менш грайливими і більш чутливими до факторів навколишнього середовища. І з часом взаємодія між собаками і їх власниками погіршується, тим самим руйнується зв'язок.

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ТІЛЬКИ НАЙКРАЩІ ЗА ЯКІСТЮ ІНГРЕДІЄНТИ В СВІТІ

Близько 30% сировини та інгредієнтів для кормів БОНАСІБО надходить з підприємств Чангал Тарим, що належать родині Кагатай.

Решта сировини імпортується безпосередньо від постачальників з усього світу, які виробляють продукцію найвищої якості. Поставки сировини періодично здійснюються з різних країн.

Всі інгредієнти надходять до нас на виробництово тільки після проходження аналізу відповідності необхідним критеріям, розміщуються на наших закритих складах сировини площею 12.000 м² та перевіряються і інспектується в повній відповідності з нормами HACCP.

НАШЕ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД НАДІЙНИМ КОНТРОЛЕМ НАЙКРАЩИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

Компанія Кагатай Евціл Хайван Мамаларі ве Йем Юрунлері Сан. Ве Тік. ЕЙ.ЕС. займає міцні лідуючі позиції в сфері виробництва кормів для домашніх тварин в Туреччині. Цього вдалося досягти завдяки цінним знанням та досвіду, набутим кропіткою та наполегливою працею з 1982 року.

Ми перші в Туреччині, хто почав використовувати технологію екструзії (Wenger - США) у виробництві кормів для домашніх тварин та почали виробляти перші турецькі корми для собак та котів у відповідності до європейських стандартів. Сьогодні ми використовуємо новітні технології та комплексні системи автоматизації.